Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

SP ve AGD Ayasofya'ya gidiyor

Anadolu Gençlik Derneği'nin (AGD) her yıl gerçekleştirdiği İstanbul'un Fethi'nin 559'uncu yıldönümü kutlamalarına Bartın’dan Saadet Partisi İl Teşkilatı ve Anadolu Gençlik Derneği Bartın Şubesi'de katılacak

AK Parti'den muhtarlara ziyaret

AK Parti teşkilatından Muhtarlar Derneklerine ziyaret

İl Genel Meclisi toplandı

Bartın İl Genel Meclisi, Mayıs ayının ilk toplantısını gerçekleştirmek üzere toplandı.

Sağlık Müdüründen Karaman'a ziyaret

Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman'ı makamında ziyaret etti

Merak Etme, Destek Bizden Hizmet Senden

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden başkan Karaman Referandum sonrası Kozcağız’a bağlanan Barkaçboz Merkez ve yeni bağlılar mevkilerini gezdi.

Karaman Ekibiyle Dur Durak Bilmiyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman yaklaşan 30 Mart Seçimleri için ekibiyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İşini Biliyor, Fırsatları Değerlendiriyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, açılış ve temel atma töreni için Bartın’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın ziyaretini fırsat bilerek sunduğu proje ile tribün sözünü aldı.

Kozcağız'da %51 İle Birinci Partiyiz

AK Parti Kozcağız Belediye Başkan Adayı Mustafa Karaman, yapılan anketlere göre AK Partinin Kozcağız’da yüzde 50’nin üzerinde oy oranı ile birinci parti olduğunu söyledi.

Yasin Koçak:Ulus’ta Birlik Zamanı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ulus İl Genel Meclis Üyesi adayı Veteriner Hekim Yasin Koçak gazetemize yaptığı açıklamada, 8 yıldır gece gündüz ulus halkının yanında olduğunu belirterek, “Ulus köylerini ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum. Yetki alabilirsem 5 yıl boyunca hem İlçemizi kalkındırmak hem de köylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ulus-Abdipaşa-Kumluca bölge ayrımı

Karaman, Öncülük Ettiği Saya Atölyelerini Gezdi

AK Parti Kozcağız Belediye Başkan adayı Mustafa Karaman seçim çalışmaları çerçevesinde yıllar önce öncülük yaptığı saya atölyelerini ziyaret etti.

Yatırımları Halkımız Takdir Edecektir

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, gündüzleri hizmetlerin takibiyle uğraşırken akşamları halkın içinde çay sohbetlerine devam ediyor.

Sanayi Esnafından Tunç Ve Kalay'a Ziyaret

Bartın Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren esnaflar, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'u ziyaret ettiler.

Timur, Konuşturulmamasını Kınadı

Amasra Belediye Başkanı Emin Timur Pazar günü yapılan Amasra Esnaf Sanatkârlar Odası Kongresi'nde kendisine Belediye Başkanı olarak söz hakkı verilmemesine tepki gösterdi.

Tunç ve Yıldırım, Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım, Amasra’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ulus ilçemize önemli yatırımlar yapıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Yaşar Arslan ve Ulus Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uzun ile birlikte AK Parti Ulus İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kalay’dan Sanko'ya Ziyaret

AK Parti Bartın Belediye Başkan adayı Dr. Seyfettin Kalay, Bartın’da bulunan çimento fabrikasını ziyaret etti.

Bartın’a Dev Eserler Kazandırıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Sahil bölgesi muhtarları ile Mugada’da bir araya geldi.

Bartın’a 11 Yılda 24 Okul Kazandırdık

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 2013 yılının eğitim yatırımları açısından Bartın için çok verimli bir yıl olarak tarihe geçtiğini, büyük yatırımları hayata geçirmenin onurunu yaşadıklarını, 2014 yılında da bu büyük yatırımların devam edeceğini ve büyük eserlere imza atacaklarını söyledi.

Chp'nin Adayı Yalçınkaya Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılan parti meclisi toplantısında Bartın Belediye Başkan adayı Rıza Yalçınkaya olarak belirlendi.

Toplam 186 haber.