İzleri bulunan kızlardan şok tepki

Müge Anlı, 25 yıl önce Bartın’da sokağa bırakılan 2 kız çocuğunu buldu.

İzleri bulunan kızlardan şok tepki
Güncel
Müge Anlı, 25 yıl önce Bartın’da sokağa bırakılan 2 kız çocuğunu buldu.

Haber Editörü: Bartın Olay

İyi ki bizi oraya bırakmışsınız…

Müge Anlı, 25 yıl önce nikâhsız dünyaya getirdikleri ve Bartın’da sokağa bıraktıkları 2 kız çocuğunu buldu. 

2 ve 6 yaşındaki Kibar ve Seda’yı nereye bıraktığını tam olarak hatırlayamayan aile çocuklarını aramak için Bartın’a geldi. Kızları bulundu. Küçük kızları seda canlı yayına bağlanarak ailesini kesinlikle görmek istemediğini söyleyerek şunları söyledi;

“Kesinlikle hiç birini görmek istemiyorum. Hangi vicdanla aramaya kalktılar, bir baba evladını bırakmaz. Benim de iki çocuğum var, ben ne olursa olsun çocuklarımı bırakmam. Bizi bırakmakla iyilik yaptılar, o kadar güzel bir anneye düştüm ki anlatamam” 

Seni bir kez görüp koklayalım diyen annesine, “bıraktığınız yerde bulun koklayın, ömür boyu ağlayın, biz çektik, siz de çekin” diyerek tepki gösterdi. 

Kibar ve Seda’yı evlatlık alan ailelerin iki kardeşi sürekli görüştürdüğü ve birbirinden koparmadığı  programı izleyenleri duygulandırdı.

Son Güncelleme: 17 Aralık 2019 20:08

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

  • Bartin arzu | 19 Aralık 2019 18:16

    Sizin qibi anne baba olamaz insan evladını bırakamaz nolursa olsn sahip çıkar doqurmakla anne olunmuyor bakmak en büyük hükümlülük ve sahip çıkma en büyük görevimiz .Benimde var evlilik dışı çocuğum ve asla bırakmam kimseyede vermem onun yeri benm yanım .Kizlara da tek diyeceğim şey bu zamana kadar görmediniz sizi arayıp sormadılar bu zamndan sonrada bence qormek iyi olmayacktir bırakın onlarda gunahlarinin vebalini bu şekilde yaşasınlar sonuna kadar reddetmek hakkınız dönüp arkanıza bakmayın kizlar Sizlere bı Abla tavsiyesi benden onların size fyadasi olmamış bu saatten sonrada olamaz beni dinleyin önünüze bakın arkanıza asla..hiç bir anne baba çocuğunu sokaga bırakamaz bu insanlık dışı bir olay böyle insanlardan nefret ediyorum NET???

  • yazık | 17 Aralık 2019 23:10

    Çok yazıkya

  • Hasan | 17 Aralık 2019 20:35

    Nikahsız birliktelik ve çocuk yapmak çok kötü sonuçlar doğuruyor. Yine de çocuklar kötü yola düşmeden aile kurmuşlar. Anne babasının çocukları görmek istemesi haklari mi

BUNLARA DA BAKIN