Baba ve iki oğlu koronadan vefat etti

Can kayıpları devam ediyor, Yücetaş ailesinin acı günü

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın’da belirli aralıklarla korona virüse yakalanan baba ve iki oğlu hayatını kaybetti.
Bir aileden 3 can kaybı
Yanaz köyünde yaşayan Alim Yücetaş (76) 10 gün önce tedavi gördüğü Bartın Devlet hastanesinde korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Ardından Almanya’da yaşayan ve virüse yakalanan oğlu Mustafa Yücetaş’ın (56) 2 gün önce cenazesi geldi. Bugün bir acı haberle daha sarsılan Yücetaş ailesinden Muhammet Yücetaş (50) virüs nedeniyle hayatını kaybetti.
Baba Alim Yücetaş 12 gün yoğun bakım servisinde tedavi gördükten sonra  yaşamını yitirdi. Alim Yücetaş’ın Almanya’da yaşayan oğlu Mustafa Yücetaş babasının vefatından 10 gün sonra yaşamını kaybetti. Tedavisi devam eden diğer oğlu Muhammet Yücetaş tedavi gördüğü Bartın Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde hayatını kaybetti. 
Baba Alim Yücetaş, Almanya’dan cenazesi gelen oğlu Mustafa Yücetaş korona tedbirleri kapsamında Yanaz köyünde toprağa verildi.  Muhammet Yücetaş’ın bugün toprağa verileceği öğrenildi. 
Bartın Olay Medya olarak Baba ve iki oğluna Allah’tan rahmet, Yücetaş ailesine başsağlığı dileriz. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Sözün bittiği yer | 03 Aralık 2020 16:20

    Çok zor çok, tarifi yok. 4 ay önce aynı duyguları yaşadık. Üç tane kayip verdik bizde ard arda. Acısı bitmiyor ama hafifliyor Allah sabır versin

BUNLARA DA BAKIN