Onlarıy başınıy etini yidim


Emme cumartesi biliyosuyuz. Ben galan her pazartesi 19.30 ile 23.00 arasında garşıyızda olacam. Haftanın başındayım gıçında değilyin anayvarıy. Gıymatlı hemşerilerim geçtiğimiz hafta sanatcılarımızdan patnerim olan Elif DİKMEN vardı. Emme bu hafta yok, çünkü şive olarak katkısı olmuyordu ama sesiyle duruşuyla hanım efendiliği kişiliği ile saygısı sevgisi ile her zaman göz doldurdu. Eccük sazanlığı vardı ama önemli de değildi. Kişiliğinde var ataklığı ama kalbi ruhu temiz bir insan. Her zaman can dostumuz. Desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim elif hanıma. Her zaman onun yanında olacağım. O benim manevi kız kardeşimdir.  Bu bölümü şiveli yazmadım. Anlaşılsın yazdıklarım diye. İkinci konuğum NURCANIM NURCANIM. Bu sanatçımız da gerçekten çok cana yakın iyi huylu, güler yüzlü, sempatik, hoş bir bayandı. Sesiynen ortalıvı oynattı, kendi güccük emme sesi çok güçlüydün. Programıma katılımından dolayı NURCANIM adlı sanatcımıza sonsuz teşekkürler. Üçüncü sanatçımız Amasyalı şair ve yazar Ethem GÜDEK. Oda gayet bey efendi cana yakın efendi bir kişilikti. Programımızda şiir okudu, söyleşi yaptı ve gayet güzel bir program yaptık kendilerine programıma katılımından dolayı teşekkür ederim.

Dördüncü sanatcımız Emir ÜSTÜN’dü. Her zaman can dostumuz güzel insan emek verilecek kişi zaten kendisi öğretmen kişiliği oturmuş saygıdeğer bir insan her zaman benden Emir ÜSTÜN geçer not alır. Her gelişinde zaten programıma teklifsiz aldım. Desteklerinden dolayı Emir Üstün’e de teşekkür ederim.

La ba bakıy yazımız başında program artık PAZARTESİ 19.30’a alındığını yazmıştım. Anam bu haber sanırım siziyde hoşuyuza gimişdü. La cumartesi programımızda millet gezmeye gidip eve gelincik benim programım bitiyodun. Herkes la bu programı aşama alsayız ya deyi söylenip durdula. Yönetimde karar vedi. Ben onlarıy başınıy etini yidim.

Anasını satam milletvekillerini araya goydum. Programımı aşama aldudum. La neyle seviniyom. Projemi Şimdi Daha Çok Tanıtma İmkânım Olacak. Yılmaz tunç ve Özcan Ulupınar’a teşekkür ederim. Ayrıca bu hafta Taşköprü belediyesini tanıtacaz. Genel yayın yönetmeni Hasan Dağlı daTtaşköprülü. Hasan Dağlıyı da bu şekilde sıkıştumuş oldumki hiç gımıldacak yeri galmadı. Tamam aga dedi. Sen bunu hak ediyosuy sen benim belediyemden destek almışıy ya bende sa destek mecbur oluvarcaz dedi. Şu anda hasan davlı gale gibi arkamda Kemal Karadağlı ve oğlu Ahmet Karadağlı da arkamdala. Ben de VİZYONTÜRK Televizyonunu en güzel bir şekilde temsil edeceğim ALLAH’ın izni ile. Yazın canlı yayın patlaması yaşanacak VİZYONTÜRK’ te Bağlantılarını şimdiden yapıyon hem kendi programlarımda hem de festivallede Vizyontürk ön planda olacak. Sevgili okuyucularıma bu güzel haberi paylaşayım istedim. Galan yete haftaya görüşürüz. Pazartesi 19.30’da Vizyontürk te buluşmak dileği ile hoşca kalın.

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 8

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Kas

Emme ne gözel oldu!

10Kas

Şölen Yapıyoz Şölen

11Eyl

Bayramıyız Kutlu Ve Etli Olsun

10May

Sövmemek içün zor zabdettim

20Mar

Oda ben gibi çılgunuy teki