Oda ben gibi çılgunuy teki


Bu hafta bartın abdipaşa belediye başkanımız yaşar dönmez in destekleri ile vizyontürk televizyonunu yıktık geçürdük anasını satam. öncelikle belediye başkanımızın konuk olarak gelmesinden duyduğm gururu mutluluğumu anlatamam. sağolsun var olsun. Başkanım gerçekten cana yakın mütevazi, alçak gönllü, sempatik, vede abdipaşa da çok sevilen birisi. Gerçekten çok gozel hizmetleri olmuş, Ama hizmetlerinin bir VTR sini oyuna dalduk unutuvaduk. Emme bir ara yayınlacan. insan belediyeye gidince iyi karşılanmak ister. Bir de işinin görülmesini ister. Hakikaten çok güzel ağırlandık. Bazarda gezdim normal halka başkanımızdan memnunmusunuz diye mikrofon uzattım. La bir kişi la bırak şunu demedile. Bundan dolayı çok memnun oldum. başkanımızın halkı memnun ettiğini bizzat gördüm. başkanımızı tebrik ediyorum. İnşallah 20 Mayıs ta abdipaşa inşallah festival düzenleniyor. festivale ben gelicem sunuculuğunu yapacam. Ahsen CEYLAN, Ramazan AYDEMİR gelecek. Başaknımızdan fazla para iztemeyoz. yeterki yöremiz şenlensin, ve güzel bir festival yapalım istiyoruz. herkesi abdipaşa nın festivaline davet ediyoruz. unutmay 20 mayıs ta. her şey memleketimiz için olsun insanlarımız mutlu olsun.
Garabasan gibi terör örgütüne inat mutluluğumuzdan yaşama sevincimizden asla taviz vermeyecez. Moralimizin bozulmasına asla imkan vermeyecez. Teröre inat birlik ve beraberliğimiz, festivallerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek oyunlarımızdan neşemizden keyfimizi kimsenin bozmasına izin vermeyecez. vermedikce terör hedefine ulaşamayacak. Eğer festivaller iptal olursa o zaman terör hedefine ulaşmış oluyorki yani  ülkenin huzurunu kaçırmış oluyor ki. Buda teröre bir nebze destek verilmiş oluyoruz. Aldırmayacaz, önemsemeyecez, yaşamamıza daha da güler yüzlü bakıp ümitlerimizi, kaygılarımızı, endişelerimizi, korku salan teröre inat umursamayacaz, kaale almayacaz ki. Terörün amacı moral bozmak ve ükeyi kaosa sokmak olduğu için, huzurumuzu bozmasına asla izin vermememiz gerektiğini bilmemiz lazım. Sanırım ne anlatmak istediğimi anlamışınızdır.
Terörle Devlet ve Hükmet ilgileniyor. Bizde devletimize ve hükmetimize destek oluyoruz. Her zaman da olacağız. Bir gün bu terör illetin den kurtulacağız. Bunu da bu şekilde mücadele verildikce kurtulacağımızı hep beraber göreceğiz inşALLAH.                         
Gıymatlı hemşerilerim eccükte programımdan bahsedey. Öncelikle programımız çok gözel oldu. hem facebook tan hem de gelen telefonlardan programımızın çok muhteşem olduğunu belirttiler. herkese teşekkür ederim. Bu hafta partnerim Ahsen CEYLANLA PROGRAMI sunduk. Ahsen CEYLAN ın geldiği belli oldu. Nede olsa BARTIN lı anası şiveli gonuşmasını aluştumuş yaman garı vallahi, Erkek gibi garı harbi garı, Lafını da hiç esirgemeya benim gibi. Emme aynı ben gibi çok cana yakın. sempatik, Oda ben gibi çulgunuy teki. Emme vaya galbi çok temüz.  Birisi yamuk yapduğu zaman hiç affetmeya bi söviya bi söviya. gülmekten çatlasıyız. Emme bizim uşaklada hak ediyalla. Bu gidişle bende ufak tefek küfür öğrenme başladım. La bazen öyle gancukla çıkıya ortaya sövmesey olmaya. Ortalıvı bozma çalışan öyle lanet olasıcala vaki. ney yapcay sen bunlara. Onla laftan anayamı. İşleri fitne fesat. Emme patnerim laf sokmada üstüne yok. Memnunmusuyuz deyi sorasayız. Vallahi memnunyun. Her şeyini deyveriye ba. Gizlisi saklısı yok. Harbi garı deyon size. öyle üç guruşa satın alınacak garı değil. Geçmişinden de ben bunu anayon. Buraya kadar kendine ve ayakları üstünde durabilmiş ya. Birde sesi maşallah anam o ses ne öyle maşallah. harbiden sesi de çok güzel. Kendisini ben sevdim delikanlı hanım hanımcık biri adamına göre. Emme yamuksa dakikada azını boza. Aynı ben. Yanlışa hayatta taviz vermem. Neyle inatcıyım benya. Ahsen le bu şive olcak gibi gözüküya. yakında daha güzel şeyler olacak. inşallah bizden daha güzel haberler alıcaksınız. Bunun alt yapısını yapıyorum. bir çok projelerim var. Ahsen CEYLAN ile beraber bir çok projeye imzamızı atıcaz. Şeytanlar işimizi bozmazsalar. Bozarsalar ona bir şey diyemem. Ben kendi adıma Ahsen Ceylan a elimden ne geliyorsa yapıcam. LİYAKATIMDAN, ÖZVERİliğimden asla taviz vermeyecem. Onunda beni sevdiğini biliyorum. inşallah güzel şeyler ortaya çıkıcak. Dolu dolu günler bizleri bekliyor. siz bizleri izlemeye vede okumaya devam edin inşALLAH. 
Bir de bu hafta ırmazan AYDEMİR vadın. o uşak ta bizim uşamız. iyidü hoştu. fazla şımarmacasıy dadıdan yenmez. şımartusay adamıy kafasına ede. şımartmaya gelmeye. Ayarını vörüsey of köfte. Genelinde iyidü. Ayarı bozulduğu zamanla da oluya. Ayar verildiği zaman süper. ADAMIM yani anayvarıy. İnsan sevdüğünü yerden yere vuramış ya bende öyle yapıyon işte anayvarıy. insan ney yapasa kendine yapa deylim. Evet bir de Tosyalı Zeynap vadın programım da ama ne yapsın garı benim adım hıdır elimden gelen budır dedi elinden geleni yaptı. Teşekkür ederiz programımıza katıdıkları için bütün sanatcılarımıza vede programımda İSTANBUL 37 GENÇLİK TARAFTARLARI vardı Başkanı Burhan beye katıldıkları için çok teşekkür ederim. inşallah yine gelecekler. Bizleri onurlandıracaklar. Bizleri takip eden hem vizyontürkten hemde Bartın olay sitesinden sevgili hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.
Haftaya görüşürüz galan.

 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Kas

Emme ne gözel oldu!

10Kas

Şölen Yapıyoz Şölen

11Eyl

Bayramıyız Kutlu Ve Etli Olsun

10May

Sövmemek içün zor zabdettim

20Mar

Oda ben gibi çılgunuy teki