La onnadan mı gorkcan ben


Başkanımız Angaradaki terör eylemlerinden dolayı katılmadı. Canı sağolsun. Biz sanatcılarımıznan çok gözel program yapduk. Ben vaya programıy başında bi gonuşma yaptımki verdim vörüştüdüm anasını satam. La bunna delürmiş mü dedim. Hiç suçu olmayan insanlarıy üzerlerine 300 kilo patlayıcıyı patlatıyallah hem askerimize hemde sivil vatandaşlarımıza salduruda bulunuyallah deyip ver yansın ettim. İdamı götürüy dedim. HDP nin milletvekillerini vatana ihanetten yargılayıp hapse atılmasını istedim haklı olarak. Öncelikle Selahattin demürtaşın yargılanmasını istedim. La onnadan mı gorkcan ben. Vatana ihanet edenin alayına kibrit çöpü. Bunla deyalaki biz PKK ya PYD ye arkamızı dayaduk deyalla. Eğer  bunlarıy arkasına biz LPG yi dayamazsak bunla anamaycak. Zor her zaman oyunu bozacaktır dedim. Bunna laftan sözden anamayallah dedim.

Elif DİKMEN kendi kaleminden bir şiir yazmışki canlı yayında okudu. Çok güzel yorumladı. Çok beğenildi. Patnerimin ağzına yüreğine sağlık dedim. Patnerimiy selamı va. sanatcılarımızdan sedat ÜNVER de gayet  performansı iyi idi.

Birde Bartın lı sanatcımız hemşerimiz toprağımız Ahsen CEYLAN vardı. Terör konusunda eccük zorladı bizi emme yola gelmesey saçıyı çekerim dedim neyse anadı baktıki iş ciddi dönüvedi bize. yoksamki saçını pürceni yolacadımki hemşeri olduğumuzu anadı. Yola geldi. emme pişman oldu. O iyi niyetle bu işlerin düzelmesinden yana olduğunu vurguladı emme şu anki vaziyetiy ne olduğundan pek habarı olmadığı için eccuk boşluk oluvadı. Yoksamki teröre asla geçit vermez Ahsen CEYLAN bunu zaten kendisi ile gonuştuk. oda törerü lanetleya. oda terör olmasın isteya. Askerimize ve vatandaşlarımıza zarar verilmesini asla kabul etmiyor. Uysallığım yanlış algılanmama sebeb oldu sanırım deyip kimse kusura bakmasınla galan deya. okuyucularıma selam söyleya. Ahsen vaya tam sahne garısı. Eylendümek tam onuy işi. İnşallah Amasra da halk konseri vericez onunla. Çok cilveli  işini bilen bi garı. Çok garagudurasca bişey. emme kendisini sevdümesini biliya.

La ba bakıy Bartın Ulukaya’da da şehidimiz varmış Bartın milletvekilimiz Yılmaz TUNÇ un köyünden. Vekilimiz cenazeye gelmiş ALLAH razı olsun. Şehidimize ALLAH tan rahmet diliyoruz. Kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz. ALLAH tan şehidimizin ailesine sabırlar diliyoruz. Bu hafta üzüntülü haftamız oldu. ALLAH bir daha böyle kalleşce kahbece terör eylemlerinden bizleri korusun.

Diyoruz üzüntümüz büyük. Gün birlik ve beraberlik günü. Ben bütün şehitlerimize ALLAH tan rahmet dileyerek. Tüm ailelere baş sağlığı diliyorum. Haftaya görüşmek dileğimle sevgili REİS dik dur. ANAM BUVAM VE ÇOCUKLARIM GURBAN OLSUN SANA.
 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Kas

Emme ne gözel oldu!

10Kas

Şölen Yapıyoz Şölen

11Eyl

Bayramıyız Kutlu Ve Etli Olsun

10May

Sövmemek içün zor zabdettim

20Mar

Oda ben gibi çılgunuy teki