Bayramıyız Kutlu Ve Etli Olsun


Ba bakıy epeyce günden beri yazamadım. kusuruma bakmay, ıhmallık işte, Birascuk yaz tatili uğuşukluğu üstüme düştü anayvarıy. Emme gurban bayramında sizlerle hem bayramlaşmak hemde hasret gidermek üçün tekrar sizlernen beraberyüz. ALLAH a şükürler olsun. inşallah hep beraber tekrar tekrar nice bayramlara ererüz. Hepiyize ayrı ayrı sevgi ve selamlarımı sunuyon.
Biliyosuyuz galan TGRT AVRUPA Ganalında her pazar saat 16.00’da ERCAN GÖNÜLTAŞLA ANADOLUYU GEZİYORUZ programı yapıyoz. Bunuda unutmay seyrediy. Bazen her hafta olmasa bile elimizden geldiği vagıt yapmaya çalışıyoz.
Bayramla biliyosuyuz birlik ve beraberlüğümüzü, özlem ve hasretin doruk noktasına çıktığı, insanların bir araya gelip konu komşu hısım akraba ile bayramlaşıp büyük küçük herkesiy kucaklaştığı günle. Ayrıyeten sılahi rahim de hayır vardır bereket vardır. Akrabaları ziyaret etmenin fazileti de sevaptır. Bayram bütün islam aleminede hayırlar getirsin inşallah. Herkesin bayramını canı gönülden kutluyom.
Önümüzdeki günlerde Gökçebey Belediye Başkanımız Vedat Öztürk’ün destekleri ile TGRT EU AVRUPA Kanalında Gökçebey’ i tanıtcaz. Önümüzdeki günlerde daha bir çok belediye tanıtım programlarımız olcak. Epey bir projemiz va. inşallah hayata geçürcez. Bi İstanbul bi Zonguldak gidiyan geliyan. Napay işimiz bu gaşturup goşturup duruyon işte. bi oya seyidiyon, bi buya seyidiyon. Bişeyle oluvasın deyi. ALLAH kimseniy alın terini zayi etmez ben yolundayın. Batı karadeyiz şivesi eninde sonunda bi yolunu bulacak.
Ben burada yazıma son vörüken hepiyizi ayrı ayrı öpüyon.
Kendiyize eyi bakıy. Görüşürüz inşallah. ALLAHA EMANET OLUY

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

  • Semra | 24 Nisan 2021 23:55

    Nediyog giz

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Kas

Emme ne gözel oldu!

10Kas

Şölen Yapıyoz Şölen

11Eyl

Bayramıyız Kutlu Ve Etli Olsun

10May

Sövmemek içün zor zabdettim

20Mar

Oda ben gibi çılgunuy teki