Yaralı köpeğe iş insanı sahip çıktı

Bir yanda duyarsızlık, bir yanda insanlık

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın'da bir aracın çarptığı yaralı köpeğe duyarlı iş insanı sahip çıktı. Kurtköy organize sanayi kavşağında meydana gelen olayda, görgü tanıklarının ifadesine göre bir aracın çarptığı köpek yaralandı. Çarpan araç sürücüsünün durmadan olay yerinden uzaklaştığı ileri sürüldü. Hareket edemeyen, can çekişen ve kaderine terk edilen köpek için İş insanı hayvansever Tarık Öznazik devreye girdi. Yaralı köpeği aracı ile aldıran Öznazik, tedavisinin yapılması için Uğurlar köyü kavşağında bulunan hayvan rehabilitasyon merkezine teslim etti. Yaralanan köpeğin barınaktaki veteriner hekim tarafından tüm tedavileri gerçekleştirildi. Candostumuz sıcak yuvasında gözlem altında bulunuyor. Diğer yandan köpeğe çarpıp kaçan araç aracın belirlenmesi için kolluk birimleri tarafından araştırma başlatıldığı öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Kevser yildirim | 06 Mart 2022 16:58

    Barınaklarda veterinerler bulunmuyo,bir veteriner 35 yerde gezerken barınağa nasıl bakabilir yada rehabilitasyon merkezine acil denetlenilmeli ve orda duracak sabit bir veteriner hekim bulunmalı.bartinda nöbetçi veterinerlik sisteminde kurulmalı akşam 6 dan sonra kaza olsa muhattap yok kimse tenezzül etmiyo

  • Doğan | 06 Mart 2022 03:02

    Ben de araba çarpan kedi götürdüydüm. Ama ne yazık ki bakan ilgilenen olmadı. Kaderine terkettiler. Kedi de sabaha çıkmamış. Bu mu insanlık. Hani 7/24 açıktı burası. Açık ama veteriner yokmuş. Saat de akşam 8 di. Boş iş yapıyorlar. Ordaki görevli de hem bana diklendi ters ters konuştu. Hem de yağmurlu havada ıslanmış hayvanı bi köşeye bırakıp gitti. Önce oraya aldığınız insanlara insanlık var mı kontrol edip öyle alın.

BUNLARA DA BAKIN