Ulus Otelinin restorasyonu tamamlandı

Ulus İlçesi’nde Ulus Belediyesine ait olan otelin restorasyonun tamamlandı.

Ulus Otelinin restorasyonu tamamlandı
Güncel
Ulus İlçesi’nde Ulus Belediyesine ait olan otelin restorasyonun tamamlandı.

Haber Editörü: Bartın Olay

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus İlçesi’nde Ulus Belediyesine ait olan otelin restorasyonun tamamlandığını açıkladı. Tunç, herkesi doğa kenti Ulus’a ve Küre Dağları Milli Parkının güzelliklerini görmeye davet etti.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus İlçesi’nde Ulus Belediyesine ait olan otelin restorasyonun tamamlandığını açıkladı. Tunç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  “Ulus Belediyesine ait otelin restorasyonunu tamamladık. Ulus Belediyemizin Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına (BAKKA) sunduğu projeye maddi destek sağlayarak atıl durumdaki otel ve sosyal tesisleri turizme kazandırdık.  Herkesi doğa kenti Ulus’a ve Küre Dağları Milli Parkının güzelliklerini görmeye bekliyoruz. Bu güzel projenin hayata geçmesinde büyük gayretleri olan başta Sayın Valimize, BAKKA yetkililerine ve Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun’a teşekkür ederiz” dedi.
25 yıldır bekliyordu
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, konuyla ilgili olarak daha önce “Ulus’un doğa turizmde önemli bir yer alması adına çalışmalarımız tüm gayretimizle devam ediyor. Herkesin bildiği gibi Ulus’ta 25 yıl önce başlanmış bir otel inşaatımız vardı. Bu inşaat bazı sorunlardan dolayı 25 yıldır tamamlandığı halde bekliyordu. Tabi bina bu süre zarfında deprem güçlendirme projeleri yapıldığı halde beklemede duruyordu ve  beklerken de ne yazık ki artık çürümüştü. Bu konuda da bir çalışma yaptık. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansından destek aldık. Otel inşaatımızın şuanda yüzde 90’ı tamamlandı. Ulus’umuza çok güzel bir turizm tesisi kazandırıyoruz. Bu konuda bize destek veren Sayın Valimize ve Sayın Vekilimiz Yılmaz Tunç’a teşekkür ediyorum” açıklamasında bulunmuştu.
OTELİN TEMİZLİĞİ LİDER DÜNYAM TARAFINDAN YAPILDI
Restorasyonu tamamlanan otelin inşaat sonrası temizliği Lider Dünyam Temizlik Hizmetleri tarafından yapıldı. Lider Dünyam Temizlik Hizmetleri firması sahibi Mustafa Çelik, yaptığı açıklamada, otelin temizliğini hayırlısı ile bitirdik. Restorasyonu yapan yüklenici Mehmet Ali Yaşar beye ve bu oteli Ulusumuza kazandıran Hasan Hüseyin Uzun başkanıma temizlikte bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Tüm çalışan personelimize de gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.


 

Son Güncelleme: 07 Şubat 2018 14:14

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN