Tarım Fuarı Bitti, Sırada Yapı Ve Mobilya Fuarı Var

Çaycuma'da sona eren 2. Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının ardından gözler ilk defa düzenlenecek olan Yapı Dekorasyon Ve Mobilya Fuarına çevrildi.

PAYLAŞ
Tarım Fuarı Bitti, Sırada Yapı Ve Mobilya Fuarı Var
Çaycuma'da sona eren 2. Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının ardından gözler ilk defa düzenlenecek olan Yapı Dekorasyon Ve Mobilya Fuarına çevrildi.
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Çaycuma, iki önemli fuara ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz yıl birincisi yapılan Farmers Fair Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi, 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında yoğun katılımla gerçekleşti. Tarım fuarının son gününde de yoğun katılım gözlenirken fuara dört gün boyunca yaklaşık 45 binin üzerinde ziyaretçi katıldığı belirtildi.
YAPI DEKORASYON VE MOBİLYA FUARI İLK OLACAK
Bu yıl ilk kez açılacak olan Batı Karadeniz Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı ise 5-8 Ekim tarihleri arasında Bartın’dan da birçok firmanın katılımı ile Çaycuma’da yapılacak. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA)’nın desteklediği fuar Zonguldak, Bartın ve Karabük illerinin yapı dekorasyon ve mobilya sektöründe potansiyelini ortaya çıkarmayı, bu alanlarda çalışan firmaların tanıtımını yapmayı, sektörlerdeki teknolojik gelişimle tanıştırarak verimliliklerini artırmayı amaçlıyor.
Fuara Bartın’dan Akmazlar inşaat, Çelikerler, Toksözler inşaat gibi firmalar da katılıyor.
YOĞUN KATILIM BEKLİYORUZ
Fuarın bölge için oldukça yararlı geçtiğini belirten, Expo Link Fuarcılık Yönetim Kurulu üyesi Serdar Erdoğan yaptığı açıkalamada;  “Geçen yıl tarım fuarını gerçekleştirdik ve beklediğimizin üzerinde bir katılım ile karşılaştık. 5 bin metrekarelik alanda yapılıyor bu fuar. Bakka’nın da ciddi destekleri ile bu alan kuruldu. Bu yıl yapı dekorasyon ve yapı fuarını düşündük ve çok ciddi bir talep ile karşılaştık. Fuar alanın da yerler çoktan kapandı. İlk kez düzenlenecek olan bu fuara Tarım fuarından daha çok katılım bekliyoruz. Bugün tarım fuarının son günü ve yarından itibaren yapı fuarının kurulumu başlayacak. 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz fuar öncesinde ana sponsorumuz Çanakçılar seramik firmasına, Alagaözler ve Shower firmalarına teşekkür ediyorum. Sponsor desteği olmadan bu tip fuarları yapmak çok zordur. Katılım oranı yüksek ve çok iyi bir fuar kazandıracağımızı düşünüyorum. Ziyaretçilerimiz çok iyi bir alan görecekler” diye konuştu.  
Yapı dekorasyon ve mobilya fuarı 5 Ekime ve 8 Ekim tarihleri arasında dört gün boyunca misafirlerini ağırlayacak.
Çaycuma 05-08 Ekim 2017 tarihleri arasında ‘Batı Karadeniz Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’na ev sahipliği yapacak.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN