Savcı ve Hâkimleri sevindiren gelişme

Tam 300 dava dosyası, 25 yıllık husumet! Hâkim ve Savcılar derin bir oh çekti…

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın’ın Kozcağız beldesine bağlı Şarköy mahallesinde yaşayan ve aralarında arazi davası nedeniyle 25 yıldır husumet bulunan Keskin ailesi nihayet barıştı.
Aralarındaki kavga ve arazi anlaşmazlığı nedeniyle Bartın adliyesinde 300’e yakın dava dosyası bulunan Keskin ailesinin Şarköy muhtar adayı Recai Akduman aracılığı ile barıştıkları öğrenildi.
300’e yakın dava dosyası ve birbirlerini devamlı şikayet etmeleri nedeniyle Savcı ve Hâkimleri adeta bıktıran ve meşgul eden dava dosyalarının barış sağlanması sonrasından geri çekildiği belirtildi.
Sağlanan barış sonrasında adliye merdivenlerinde poz veren Keskin ailesi ve taraflar barış mesajları verdi.
Savcı be Hâkimlerin bu habere çok sevindikleri ve derin bir oh çektikleri öğrenilirken barış sürecinin kalıcı olması ümit ediliyor.


 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Adam gibi adam | 10 Kasım 2018 08:28

    Bundan 25 sene önce Recai Akduman deyince Bartın'da tanımayan adam yoktu şartlardan dolayı İstanbul a giden geri dönen adam 25 senelik hüsümeti bitiriyorsa kardesım demekki hala saygı duyulacak adam her baba yiğide nasip olmaz Bartın belediye başkanımıza kozcağız belediye başkanımıza burdan sesleniyorum böyle insanlar her zaman yanınızda olsun Bartın halkının böyle saygı duyulacak insanlara ittiyacı var

  • Hasan | 09 Kasım 2018 12:00

    Arabuluculuk bu işte ödüllendirmek gerekir avukatlar paraya bakar böyle adamlar hayıra

  • ADAM GİBİ ADAM | 08 Kasım 2018 19:04

    Böyle adamlara sahip çıkmak lazım büyük değil çok Büyük bir iş yapmiş 300 dava dosyası helal olsun ...

BUNLARA DA BAKIN