Mıcırlı yolda kazalar bitmiyor

Bartın Çaycuma yolunda yine kaza oldu

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Çaycuma'dan Bartın istikametine seyir halindeki otomobil, Akmanlar mevkisinde yolun mıcırlı olması nedeniyle virajda kontrolden çıkan otomobil bariyerlere çarpıp yoldan çıktı. 
Kazada yaralanan olmazken araçta büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.
Mıcırlı asfalt kaplamaya büyük tepki
Köylerde Bile Sıcak Asfalt Yapıldığını belirten vatandaşlar Bartın’da karayolları ekipleri tarafından İnkumu, Karabük ve Çaycuma yolunda yapılan asfalt kaplama çalışmalarının kazalara neden olduğunu söylediler.
Yolda biriken mıcırlar nedeniyle sürücüler zor anlar yaşamaya devam ediyor. Karayolları ekipleri asfalt ve yol süpürme çalışmalarını sürdürürken sürücülerin dikkatli olması istendi.

(Haber video:Necati Sandıkçı) 

Bartın Olay

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Okan can | 13 Temmuz 2020 20:15

  Bu durumda karayollarini mahkemeye vermek.en doğru olanıdır. Vatandaşın malına göz mu koymuslar.

 • Yasin yağcı | 12 Temmuz 2020 10:56

  Kaza geçiren arkadaşa öncelikle geçmiş olsun. Dört yıl önce aracımın oncamina gelen taş yüzünden oncamim catlayarak değiştirmek zorunda kalmıştım. Dünyada kullanılmayan vazgeçilen asfaltlama yöntemi halen ülkemizde kullanılmakta ve bu şekilde can yakmaktadir. Asfaltlama yaptık deyipte övunenleri tebrik ederim.

 • Seaman | 12 Temmuz 2020 01:30

  Mıcırlı yol mu kaldı hangi zamandayiz . Sicak asfalt yapamadilar bir türlü

 • mağdur | 11 Temmuz 2020 15:11

  Bıktık bu bartının felaket yollarından.Her sene aynı durum. Zifti dök, üstüne yığ taşı topacı, araçların camları parçalansın, kaportaları felaket hale gelsin yollarda ki taşlar böyle böyle temizlensin olay bu ve her sene tekrarlanacak şekilde.Böyle bir sistem yok Türkiye nin hiçbir yerinde kalmadı uzun yıllar önce bitti.Sıcak asfalt gerçeğini Türkiye yaşayalı yıllar yıllar oldu.Bartın Türkiye nin bir vilayeti değil mi neden üvey evlat muamelesi görüyor ? Her sene halka bu zulümü yaşatmak yerine sıcak asfalt çalışması bir kere yapılsa hem maddi hem manevi hasarlar oluşmasa halkımızda.Yol yapım aracının altında cok acı bir kazaya kurban olan bir çalışanımız ve bu mıcırlı yol yüzünden kaza geçirmiş olan sayısız sürücü arkadaşlarımız bu durumun maalesef ki başlıca mağdurları.Sesimiz artık duyulsun !

BUNLARA DA BAKIN