Metrelerce uzunluğunda kuyruk oluştu

Bartın girişinde uzun araç kuyruğu oluştu, gelmeyin!

PAYLAŞ

Bartın Çaycuma karayolu Tuzcular mevkiinde bulunan kontrol noktasında uzun araç kuyrukları oluştu.
Bartın’a çoğunlukla dışardan gelen ve giriş yapmak isteyen araçlarda bulunanların ateşlerinin ölçüldüğü ve kayıt altına alındığı kontrol noktasında yoğunluk yaşanıyor.
Kayıt sırası nedeniyle uzun süre beklemek zorunda kalan vatandaşlar bu durumdan şikâyet ederek Bartın dışına çıkmayın uyarısında bulundu.
Araç kuyruğunda 45 dakikadır beklediğini belirten bir sürücü, “Atılım sanayiden malzeme alıp Bartın’a dönmek için 45 dakikadır araç kuyruğunda bekliyoruz. Yetkililerin bu duruma çözüm bulmasını bekliyoruz. İl dışından gelmeyen, dağıtım yapan araçlara kolaylık sağlanmasını bekliyoruz.” diyerek sıkıntıyı dile getirdi.
Sıkı tedbirlerin uygulandığı Bartın’a il dışından gelen herkes koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan karar gereğince 14 gün karantina yurduna yerleştiriliyor.

Bartın Olay

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Aslan | 11 Mayıs 2020 18:17

    Sayının valinin almış olduğu karar yanlış yada eksik. İstanbulda çalışan gurbetçilere yurtdışından gelen vatandaş gibi davranamassınız bartına gelenler yurt dışından gelmiyor bu insanlar kaç aydır evden uzak 4 gün bayram iznine gelecek karantinaya 14 gün nasıl girsin. Hasta olsa gelmez zaten. Yaparsın testini pozitif çıkanı karantinaya alırsın negatif olanı evinde karantinaya alırsın bukadar basit. Kimse kusura bakmasın ihtiyacı olmayan istanbulda çalışmaz zaten patron iş durdurmaz, 14 gün karantinaya girecek adama izin vermez ee nasıl olacak. İnsanların ailesiyle bayram geçirmesine yardımcı olmak yerine neden engel olmaya çalışılıyor. Yaparsın testini Ona göre davranırsın...

  • Doğan | 08 Mayıs 2020 20:19

    Bu insanlar ne kadar vurdumduymaz arkadaş. Tamam bayram geliyor da. Bu sene bayram önceki gibi olmayacak. Belki hastasınız millete bulaştıracaksınız. Oturamıyorsunuz evinizde. İlle gezeceksiniz. Bartında virüs fazla yok tabi. Gelin gelin burayı da kirletin.

BUNLARA DA BAKIN