Kaliteli alışverişin yeni adresi Akmar açıldı

Bartın'da 30 yıllık tecrübesi ile inşaat sektörünün lider firması Akmazlar İnşaat, Akmar market ile gıda sektörüne adım attı.

PAYLAŞ
Kaliteli alışverişin yeni adresi Akmar açıldı
Bartın’da 30 yıllık tecrübesi ile inşaat sektörünün lider firması Akmazlar İnşaat, Akmar market ile gıda sektörüne adım attı.
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Kaliteli alışverişin Bartın’daki yeni adresi Akmazlar Akmar Market, yoğun katılım ile açıldı. Akmar’ın açılış töreninde Akmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akmaz, açılışa katılanlara şükranlarını sundu. Yapılan duaların ardından Akmar’ın açılış kurdelesi kesildi. Açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.
BAŞKAN AKIN AKMAR’IN AÇILIŞINA KATILDI
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Akmar Market’in açılış törenine katıldı.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Akmazlar İnşaat A.Ş tarafından Karaköy
Mahallesinde hizmet hayatına giren Akmar Market’in açılış törenine katıldı.
Açılış töreni öncesi konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Bugün
güzel bir iş yerinin açılışını gerçekleştirmek üzere buradayız. Bu açılışta sizlerle olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Akmazlar Ailesi inşaat sektöründe bir markayken değişik bir kulvarda da hizmet vermek adına bu güzel iş yerini açtılar. Allah onlara sıkıntı dert vermesin. Allah kazançlarını bereketli eylesin. “ dedi.
Başkan Cemal Akın’ın konuşmasının ardından  dualar eşliliğinde işletmenin açılış kurdelası kesildi. Başkan Cemal Akın, açılışın ardından işletmeyi gezerek davetliler ile sohbet etti.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Hasan | 11 Mayıs 2018 22:31

    Hayırlı bereketli olsun inşaallah

BUNLARA DA BAKIN