Jandarmadan o köye kumar baskını

Yılbaşı öncesi kumar baskını...

PAYLAŞ

Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kocaköy köyünde Amasra ilçe Jandarma komutanlığı ekipleri tarafından Bartın il jandarma komutanlığı JASAT unsurlarının desteği ile istihbarata dayalı yapılan denetim ve kontrollerde bir kıraathânede halkı kumara alıştıran kumar ve sigara makinaları olarak bilinen Sigaramatik kumar makinası tespit edildi. 
Tespit edilen sigaramatik cihazı ve içerisinde bulunan sigara ve bir miktar paraya jandarma ekiplerince el konuldu. 
Edinilen bilgiye göre kıraathane sahibi hakkında Jandarma tarafından Kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Bartın Olay

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Gerek yok | 25 Aralık 2019 17:38

    Doğruları duymak neden bu kadar ağırınıza gidiyor Senol bey ? Mehmet beyin söylediği herşey doğruyken hâlâ konuşmanızda ne bileyim yani.

  • Leblebi | 24 Aralık 2019 08:14

    Bu tarz makinelerin devasa boyutta olanları bütün dinlenme tesislerinde var.. oyuncak ayı, dandik akıllı telefon, dandik kol saati vs. Şeyler düşürülebiliyor.. Köy kahvesindeki küçücük şeye mi takıldınız..

  • Mehmet | 24 Aralık 2019 05:45

    Ben size söyleyeyim bu baskın olan yer devletin okuludur ve kahve diye geçen yerde geceleri bayanlar getirip alkoller ve içkiler özellikle paralı kumar ve bu durum köylü halkın aklına girip evine alacağı ekmeği orda kumar oymuyor ve bunu devletin okulunda yapıyor eski bi okul yok koparatif yok dernek hepsi hikaye kumarbazlık yeridir alın size haberin en kralı ve jandarma ekipleri buna göz yummasın siz haber yaparsanız

BUNLARA DA BAKIN