Hesap anlaşmazlığı kanlı bitti

Hesaba itiraz edince tartışma çıktı…

PAYLAŞ
Hesap anlaşmazlığı kanlı bitti
Hesaba itiraz edince tartışma çıktı…
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın’da Jandarma sorumluluk bölgesinde bulunan bir işletmeye eğlenme amaçlı giden 4 arkadaş ile işletme çalışanı arasında hesap anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın büyümesi sonucunda işletme çalışanı müşterilerden A.K. isimli şahsı sağ el bileğinden bıçaklamak suretiyle yaraladı. Yaralanan şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 

 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • PAHALILIKTA SINIR TANIMAYAN BARTIN | 22 Eylül 2019 09:21

    Bartın'da hangi kafe restorana gitseniz çok pahalı.Cidden artık insanları aptal yerine koyuyorlar.Nereye gitseniz 50 liranin altında hesap odemiyorsunuz.Öyle aman aman bir yemek çeşidi de yok.Üniversite geldikten sonra kafe sayısı artti ama Bartın bi türlü gelişemedi.Çunkü gelişmißliği restoran vr cafe ile ölculyorlr.Kultürel ce sanatsal hir gelißim yok yalıda ki kafelere bakın nerdeyse hrpsinde okey oynanıyor hem de başka aileler ćocukları ile birlikte otururken.sanat kiltür ve bilim de koşar adimlatla ilerleyen bir dunya var ama Bartin minik bir adim bile atmiyor.Kentin ićinde ciddi buyüklükte bir kütüphane yok ama eģlence kulübü var.Sayın vslım Bartın gençleri ve üniversite genćliği için lutfen desteklerinizi bekliyoruz.

  • Mustafa çetin | 19 Eylül 2019 19:52

    Bu tür yerler genelde alkollü yerler oraya gidenler ya gurbetçi yada madenci normal bir vatandaş gitmez oldum olası bizim bazı bartın gençlerinde o tür yerlere merak var masaya 2de orada çalışan bayan cagirdilarsa fiyat kabarık gelecek o tür yerlerin denetlenmesi veya kısıtlanması lazım yoksa bu tür vakalari çok duyarız

  • Mustafa Üstündağ | 19 Eylül 2019 16:41

    İçkili alkollü mekanlarda çıkan ölüm ve yaralanmalara acimiyrum

BUNLARA DA BAKIN