Gürültü yapılan evde misafir yakalandı

Kuralları ihlal etmek pahalıya patladı

PAYLAŞ
Gürültü yapılan evde misafir yakalandı
Kuralları ihlal etmek pahalıya patladı
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın şehir merkezinde gürültü gelen evi kontrol eden polis ekipleri, evde bulunan iki misafir ve ev sahibine cezai işlem uyguladı.
Ev sahi ve 2 misafire ceza 
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince; 28.11. 2020 günü saat 22:10 sıralarında ilimizde Covid-19 tedbirleri kapsamında İl Hıfzıssıhha Meclisi Kararları doğrultusunda yapılan kontrollerde Kemer Köprü Mahallesinde aşırı gürültü gelen ikamette Y.Y. isimli ikamet sahibi dışında A.B. ve  K.C. isimli iki kişinin misafir olarak bulunduğu tespit edildi.
İl Hıfzıssıhha Meclisi’nin 72 No’lu Kararının dördüncü maddesi gereğince İlimiz genelinde aile ve akraba ziyaretlerinin (kanuni bakım mükellefiyeti hariç) ve hane ziyaretlerinin yasaklanmış olması nedeni ile ikamette bulunan üç kişiye kişi başına 3.150,00’ şer TL, toplamda 9.450,00 TL idari para cezası uygulandı.
Bartın Emniyet Müdürlüğünden Vatandaşlarımızın sağlığı için kontrollerin devam edeceği belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Esma | 29 Kasım 2020 20:48

    İnsan cani bukadar ucuzmu?...durun evinizde yakmayın canınızı canları!....okadar kotu durumdayız ki kendimizden gectik tanimadigimiz insanlara bile dua etmeye basladik çok kotu bı illet Rabbim yar ve yardimcimiz olsun EVDE KALİN lütfen..

  • ... | 29 Kasım 2020 01:30

    Işte böyleri olduğu sürece biz bu iletten kurtulamayacaz misafir kabul etmeyin ya kmse kimsenin kusuruna bakmasın misafirliğe gidilecek durumdayız ya Biz marttan beri evdeyiz ama genede bizi buldu ilet ....evde dur misafir kabul etme !!!

BUNLARA DA BAKIN