Günay Çeyiz Çalışanları Piknikte Buluştu

Günay Çeyiz firması çalışanlarına yönelik düzenlediği geleneksel piknik programının 4.'sünü bu yıl Ulukaya Şelalesinde gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Günay Çeyiz  Çalışanları Piknikte Buluştu
Günay Çeyiz firması çalışanlarına yönelik düzenlediği geleneksel piknik programının 4.’sünü bu yıl Ulukaya Şelalesinde gerçekleştirdi.
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Yılda iki kere personel eğitimi ve motivasyon yemekleri düzenleyen Günay Çeyiz firması çalışanlarına yönelik geleneksel hale getirdiği piknik programını hafta sonunda Ulus ilçesinde bulunan Ulukaya Şelalesi mevkiinde gerçekleştirdi.
Mağazalarındaki çalışanlarını aileleriyle birlikte piknikte buluşturduklarını ifade eden Salih Günay, “Çalışanlarımıza aileleriyle birlikte güzel bir gün geçirmeleri amacıyla düzenlediğimiz piknik programlarımızı geleneksel hale getirdik. İşten uzak, bir günlüğüne işin konuşulmadığı ve bu yıl 4.’sünü düzenlediğimiz piknik programımızı doğa harikası Ulukaya Şelalesi mevkiinde tertemiz havada düzenledik. Düzenlediğimiz etkinliğin stres atma ve motivasyon adına çok güzel ve faydalı bir program olduğunu düşünüyorum.”dedi.
Salih-Yasemin Günay çifti ve oğulları Reşat Efe’nin de yer aldığı piknik programında Günay Çeyiz firması çalışanları doyasıya eğlendiler. Çuval yarışı, mendil kapmaca, kaşıkla yumurta taşıma yarışı, ip atlama, ip çekme, futbol gibi aktivitelerin de yer aldığı piknik programının çok neşeli geçtiğini belirten Günay Çeyiz firması çalışanları firma yöneticilerine teşekkür ederek bu tür etkinliklerin faydalı olduğunu dile getirdiler.      

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN