Etiketler

Gasilhanenin temeli törenle atıldı

Bartın Belediyesi, ücretsiz cenaze hizmetlerine bir yenisi daha ekledi.

Köprünün temeli atıldı, Hayırlı olsun

Yıllardır beklenen Bartın Irmağı Köprüsü Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

Yeni devlet hastanesinin temeli dualarla atıldı

Bartın'da 400 yataklı yeni Devlet Hastanesinin temeli Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Bin kişilik öğrenci yurdunun temeli atıldı

‘Nüfusumuz üniversite sayesinde artmaya devam ediyor’

Bakan’dan müjde üstüne müjde

15 Tesisin Daha Temelini Atan Bakan Eroğlu'ndan müjde üstüne müjde geldi.

Bartın’ın en büyük parkı olacak

Bartın Belediyesi tarafından Orduyeri Kaynarca’da 20 bin metrekarede yapımına başlanacak olan Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı’nın temeli atıldı.

Kaynarca spor ve yaşam parkının temeli atılıyor

Kaynarca Spor Ve Yaşam Parkı’nın Startı Veriliyor, bitince bakın nasıl olacak!

Sipahiler’de yeni caminin temeli atıldı

Bartın’ın Sipahiler Köyünde yeni cami ve sosyal yaşam alanının temeli dualarla atıldı.

Başkan Can'dan sitem dolu sözler

Kumluca'da kapalı pazar yerinin temel atma töreninde konuşan İsmail Can, icraatlarını anlatırken bir isteğini sitem dolu sözlerle dile getirdi.

Bartın Kültür Evi'nin temeli dualarla atıldı

İstanbul'da yaşayan Bartınlı vatandaşların bir araya gelmelerini sağlayarak sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapması için planlanan Bartın Kültür Evi'nin temeli Esenyurt'ta atıldı.

İstanbul'da Bartın Kültür Evinin temeli atılıyor

İstanbul Bartınlılar Derneği dev bir projeye imza atıyor. Esenyurt Belediyesinin desteği ile yapılacak Bartın Kültür Evi Temel Atma Töreni 25 Mart 2017 Cumartesi günü yapılacak.

Gazhane Kültür Parkının temeli atıldı

Bartın Belediyesince projelendirilen ve 11 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulacak olan Gazhane Kültür Parkı projesinin temeli atıldı.

Bartın'ın büyümesini hızlandıracak bir proje

Sultan II. Abdülhamit'in hayali olan Filyos Projesi sonunda hayata geçiyor. 150 yıllık hayal gerçek oluyor.

Öğrenci Yurdunun Temeli dualarla atıldı

Bartın Eğitim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından yapılması planlanan yeni talebe yurdunun temeli dualarla atıldı.

Bartın'da 5 eğitim yatırımının temeli atıldı

Bartın'da 5 eğitim yatırımının toplu temel atma töreni yapıldı.

Bartın’a hayırlı uğurlu olsun

Bartın İl Özel İdaresi tarafından 2 Ekim 2014 tarihinde yapım ihalesi gerçekleştirilen Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Hizmet Binası'nın temeli törenle atıldı.

Ulus Tarihi Günlerinden Birini Yaşadı

Bartın Üniversitesi Ulus Meslek Yüksekokulu inşaatının temeli düzenlenen törenle atıldı.

YENİ İTFAİYE BİNASININ TEMELİ ATILDI

50 yıldan fazla zamandır Kavaklı Caddesi’nde hizmet veren ve yoğunlaşan trafik nedeniyle acil durumlarda çıkış sıkıntısı yaşayan Bartın Belediyesi itfaiyesi için yapılması planlanan Yeni İtfaiye Binası’nın temelleri, düzenlenen görkemli bir törenle atıldı.

YENİ İTFAİYE BİNASININ TEMELİ ATILIYOR

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, inşa edilecek yeni itfaiye binası için 19 Eylül Cuma günü saat 14:00’da temel atma töreni yapılacağını ve törene tüm Bartın halkının davetli olduğunu söyledi.

MECLİS ÜYELERİNDEN ELİF İLETİŞİM’E ZİYARET

Kozcağız Baraj inşaatının temel atma töreni ve iftar programına katılan İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve meclis üyeleri gazetemizin muhabiri Elif İletişimin sahibi Bilal Çam’ı işyerinde ziyaret ettiler.

KOZCAĞIZ TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞADI

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kozcağız Barajı başta olmak üzere 9 tesisin toplu temel atma ve açılış töreni için Kozcağız'a geldi

KOZCAĞIZ BARAJININ TEMELİNİ BAKAN EROĞLU ATACAK

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu aralarında Kozcağız Barajı’nın da bulunduğu 6 tesisin temelini atmak ve 3 tesisin de açılışını yapmak üzere yarın Kozcağız'da olacak.

İşini Biliyor, Fırsatları Değerlendiriyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, açılış ve temel atma töreni için Bartın’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın ziyaretini fırsat bilerek sunduğu proje ile tribün sözünü aldı.

Cenneti Görmek İsteyen Bartın’a Gelsin

Temel atma ve toplu açılış töreni için Bartın’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sular ve yeşillikler şehri Bartın’ı çok sevdiğini belirterek dünyada cenneti görmek isteyenlerin Bartın'a gelmesi gerektiğini ifade etti.

Bakan Eroğlu'ndan 40 Milyonluk 20 Müjde

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bartın'da temel atma töreni ve açılışa katıldıktan sonra 'Okullar Hayat Olsun' projesi kapsamında öğrencilerle fidan dikimi gerçekleştirdi.

Alternatif Su İçin Temel Atıldı

Bartın Belediyesi tararafından yapılan 3 yıl süren fizibilite çalışmaları sonucunda bulunan, Ulupınar’dan gelen suya alternatif olacak su için temel atma töreni yapıldı.

Bakana Yeni Çevre Yolu İhtiyacı Anlatıldı

Temel atma, açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın Valiliği ziyaretinde yatırımlarla büyüyen Bartın'ın yeni çevre yolu ihtiyacı gündeme getirildi.

Bartın’dan Yıldırım Geçti

Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım Yüksek öğrenim öğrenci yurdu temel atma töreni, Amasra Tüneli incelemesi ve Amasra Yolcu İskelesi açılışı için Bartın’a geldi.

Tartışmaların Gölgesinde Temeli Atıldı

Yalı Yaşam Merkezi için düzenlenen temel atma Töreninde konuşan Belediye Başkanı Cemal Akın, "Bu bölgeyi çok önemsiyoruz. Burayı Kış günlerinde gidilebilecek alanlar meydana getirmek için yapıyoruz" dedi.