Etiketler

Tunç’a TBMM’de önemli görev

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a TBMM’de önemli görev verildi.

Köksal Toptan’ın acı günü

Eski TBMM Başkanı Köksal Toptan’ın annesi vefat etti.

Tunç, Adalet komisyonu başkan vekilliğine seçildi

TBMM’de 27. Yasama Döneminde görev yapacak Komisyon üyeleri belirlendi.

Çocuklar Bayramlarını kutladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 98. Yılı tüm yurtta olduğu gibi Bartın’da da törenlerle kutlandı.

Tunç, Büyükçekmece Bartınlılar Derneği’ni ziyaret etti

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç İstanbul Büyükçekmece’de faaliyet gösteren Büyükçekmece Bartınlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Kozcağız için dev yatırım başlıyor

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Kozcağız duble yolu inşaatına başlanacağını açıkladı.

OHAL Komisyonu kuruluyor, itirazlar incelenecek

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, TBMM Genel Kurulunda ihraç edilen kamu çalışanları ile ilgili verilen araştırma önergesi hakkında konuştu.

Tunç, İl Jandarma Komutanlığı'nı Ziyaret Etti

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, beraberinde, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ile birlikte; Bartın İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Güvenilir habercilikten taviz vermediniz

TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi ve CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Bartın Olay’ın 9.yılını telgraf göndererek kutladı.

Yalçınkaya; 'Büyük bir umutla geleceğe bakıyoruz'

TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi, CHP Bartın Milletvekili M.Rıza YALÇINKAYA Yeni Yıl mesajı yayınladı.

Kılıçdaroğlu Bakana seslendi: Amasra'yı bir görün!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu’nda Amasra’ya yapılmak istenen termik santrali gündeme getirdi ve “Amasra’yı neden kirletiyorsunuz? diyerek Çevre ve Şehircilik Bakanı’na da seslendi.

Yılmaz Tunç'tan yoğun bayram ziyaretleri

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, her bayram olduğu gibi bu bayramda da yoğun bayram ziyaretleri yaptı.

Yılmaz Tunç'tan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başbakan Yıldırım’dan flaş sel açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım TBMM'de AK Parti Grup Toplantısında Bartın'da yaşanan sel felaketi ile ilgili açıklamada bulundu.

Yılmaz Tunç'tan Vali Dirim'e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, Vali Nusret Dirim'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kurt'tan Yılmaz Tunç'a ziyaret

Bartın Olay muhabiri ve AK Parti 24.dönem Milletvekili adayı Mustafa Kurt ile İstanbul Adli Tıp çalışanı Bartın doğumlu Ramazan Kaya, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM'deki makamında ziyaret etti.

Yılmaz Tunç Komisyon Başkanı oldu

Çocuklara yönelik her türlü istismar olaylarının araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla kurulan meclis araştırması komisyonunun başkanlığına, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç seçildi.

Kozcağız'da büyük yatırımlara imza attık

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç beraberinde Kozcağız Belde Başkanı Mürşit Açıkgöz ile birlikte Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı ziyaret etti.

Terörü savunmak ifade özgürlüğü değildir

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 24 Tv canlı yayınında Nagehan Akbulut’un dokunulmazlıklarla ilgili sorularını cevaplandırdı. Tunç, konuşmasında, “şiddeti savunmak dünyanın hiçbir demokratik hukuk devletinde ifade özgürlüğü kapsamında değildir” dedi.

Rektör Kaplan'dan Meclis Başkanına ziyaret

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Kültür Bakanlığı döneminde danışmanlığını yaptığı TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Irmak kirliliğine niye kalıcı çözüm bulunamıyor?

CHP Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya Bartın Irmağı'nda yaşanan ve kronik hale gelen kirlilik ile ilgili TBMM'ye yazılı soru önergesi verdi.

TBMM'nin 26. Başkanı belli oldu

TBMM'nin 26. başkanını belirlemek için yapılan dördüncü tur oylama işlemi tamamlandı. Meclis Başkanlığı seçiminin dördüncü turunda 258 oy alan AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, TBMM'nin yeni başkanı seçildi.

Yalçınkaya TBMM’de kaydını yaptırdı

7 Haziran’da gerçekleştirilen 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Bartın’dan üçüncü kez, oylarını artırarak CHP Milletvekili seçilen M. Rıza Yalçınkaya, mazbatasını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) giderek kayıt işlemlerini yaptırdı.

Zeki Çakan, Zonguldak'tan Milletvekili seçildi

Eski Enerji Bakanı Zeki Çakan, MHP’den Zonguldak milletvekili seçildi. Çakan, 25. Dönemde TBMM’de görev yapacak.

Meclis'ten madenciye müjdeli haber

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM’de görüşülen İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik yapan kanun tasarısının görüşmelerinde Madencilere yönelik önemli düzenlemeler gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Tunç, İç Güvenlik Paketini TV'lere değerlendirdi

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Meclis’in gündeminde olan İç Güvenlik Paketi’ni 24tv, a haber ve tvnet televizyonlarının canlı yayınlarında değerlendirdi.

Bartın'a 7 Milyon ek ödenek müjdesi

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Bartın İl Özel İdaresi'ne 7 milyon lira ödenek aktarıldığını bildirdi.

Başkanlar Kurucaşile'de toplandı

Bartın’ın ilçe ve belde belediye başkanlarının aylık toplantısı AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’un da katılımı ile Kurucaşile Belediyesinde gerçekleştirildi.

Tunç, Kaçak Saray Eleştirilerine Böyle Cevap Verdi

AK Parti Bartın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili MHP'nin vermiş olduğu grup önerisi hakkında konuşarak eleştirilere cevap verdi.

“İyilik Ağacı Projesi” Ödüllerini Tunç Verdi

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç Ankara ATO Congresium Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Gençlik Merkezi Günlerine katıldı.