Etiketler

Ak Parti il yönetiminden barınak ziyareti

"Yerdekilere merhamet edin ki göktekiler size merhamet etsin"

Yıldırım’dan İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret

Bartınlı iş insanı Murat Yıldırım İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti.

Yıldırım: Emlak ve konut kazandırmaya devam edecek

Murat Yıldırım emlak ve konut sektörünün geleceğini değerlendirdi...

Faizler düştü, emlak piyasası canlandı

Türkiye’deki konut satışlarında canlanma olduğunu söyleyen Yıldırım Gayrimenkul İnşaat ve Emlak İşletmesi sahibi Murat Yıldırım, sektör hareketlenmesinin 24 Haziran seçimlerinden sonra daha da artacağının altını çizdi.

Murat Yıldırım Haftasonunu Yoğun Geçirdi

Murat Yıldırım, haftasonu Ak Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve teşkilat üyeleri ile birlikte açılışlara ve toplantılara katıldı.

Yıldırım: 24 Haziran’dan zaferle çıkacağız

AK Parti’de en genç Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım: "Biz aday olsak da olmasak da bu dava için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Ak Parti'de Temayül heyecanı

24 Haziran’da yapılacak Milletvekilliği Genel seçimleri için Bartın’da Milletvekillerinin adaylarının belirlenmesi için temayül yoklaması yapıldı.

Yıldırım, Basın mensupları ile buluştu

Bartın'da Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduktan sonra bütün dikkatleri üzerine çeken genç milletvekili aday adayı Murat Yıldırım, kentte görev yapan Ulusal ve Yerel medya mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Genç aday adayı Yıldırım Kozcağız ve Hasankadı'da

24 Haziran Milletvekilliği seçimleri için Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Murat Yıldırım, Kozcağız ve Hasankadı Beldelerine giderek, gençlerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Murat Yıldırım’dan Turizm vurgusu

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, Bartın’ın önemli sorunları konusunda önemli tespitler yaptı. Yıldırım, “öncelikli amacımız turizm alanında yapacağımız çalışmalar olacaktır.”dedi

En Genç Milletvekili Aday Adayı Yıldırım oldu

Bartın'da 24 Haziran seçimleri için Ak Parti'den Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yapan Murat Yıldırım, en genç Milletvekili Aday Adayı oldu.

Murat Yıldırım adaylık başvurusunu yapacak

AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığı için kamuoyunda ismi konuşulan Murat Yıldırım’ın Cumartesi günü Aday Adaylığı başvurusunda bulunacağı öğrenildi.

Bartınlı Tuğçe Kim milyoner olmak ister'e katıldı

Bartınlı Tuğçe ATV’de yayınlanan "Kim milyoner olmak ister" adlı yarışma programına katıldı, bakın ne kadar kazandı!

Ak Parti'den Aydoğdu'ya ziyaret

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, İl Genel Meclis Üyesi Regaip Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Zengin ile Murat Yıldırım, İl Emniyet Müdürümüz İsa Aydoğdu'yu makamında ziyaret etti.

Bartınspor'dan taraftara çağrı

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım bu hafta sonu Bartınspor'un kendi evinde oynayacağı Bafraspor maçına taraftarın gelerek destek vermesini istedi.

BARTINSPOR'DAN 12. ADAMA ÇAĞRI

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, "Bu Cumartesi oynayacağımız maçta seyirci desteğine çok fazla ihtiyacımız var. On ikinci adamın stattaki yerini almasını istiyoruz. Bartın üniversite gençliğini ve Bartın halkını ailece maça bekliyoruz" dedi.

Bugün rengimiz siyah

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, Soma’da hayatını kaybeden madenciler için açıklama yaptı

Bartınspor’da Hedef Galibiyet

Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Bartınspor'un Basın sözcüsü Murat Yıldırım, deplasmanda Sincan Belediyespor maçından galip gelerek, liderlik koltuğunu korumak istediklerini söyledi.

Bartınspor İçin Bir Damla da Sen Ol

Bartınspor Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Basın sözcüsü Murat Yıldırım, önceki gün yaptıkları toplantıda “ Bartınspor İçin Bir Damlada Sen Ol” adlı bağış kampanyası başlattıklarını belirtti.

'Ev'lenmenin Tam Zamanı

Yıldırım Yapı Emlak sahibi Murat Yıldırım Bartın'da gayrimenkul fiyatlarının her geçen gün pirim yaptığını ve Bartın'a yatırım yapmanın tam zamanı olduğunu söyledi.