Etiketler

Mıcıra kaptırdı, duvara çarptı

Bartın Karabük yolunda kaza

Uluyayla’da içinizi sızlatan görüntü

Üç kuruş için bunu yapanlara yazıklar olsun

Mıcıra kaptırdı, duvara çarptı

Amasra yolunda kaza....

Çocuk Kaçıran Kadın olayının aslı

Tüm illerde çocuk kaçıran kadın olarak paylaşılan ve kaynağı belirsiz fotoğraf aileleri tedirgin etti.

Yılın Çırağı Bartın'dan

81 ilin çırakları arasından seçildi

Kadın kaçıranlar için iddianame hazırlandı

Bartın’da geçtiğimiz hafta yaşanan kadın kaçırma olayında yakalanan şahıslar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame hazırlanarak mahkemeye sunuldu.

Kadını zorla kaçıranlar böyle yakalandı

Bartın’da dün sabah saatlerinde otomobile zorla bindirilen kadının kaçırılma anı ve şahısların yakalanma anı böyle görüntülendi.

Ercan Gönültaş Show’da Kumluca tanıtıldı

Vizyontürk Tv'de canlı yayınlanan Ercan Gönültaş Show'da 20 Şubat Cumartesi günü Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can’ın katkıları ile Kumluca beldesi tanıtıldı. Kaçıranlar ve izleyemeyenler için programın tamamı Bartın Olay’da.

Irak'ta kaçırılan Bartınlı işçilerin görüntüleri yayınlandı

Irak’ın başkenti Bağdat’ta bir stadyum inşaatından aralarında Bartınlı 2 işçinin de bulunduğu 18 Türk vatandaşını kaçıran kendine “Ölüm Mangası” ismini veren örgüt, internet üzerinden işçilerin isimlerini söyledi ve grubun talebini açıkladığı ilk görüntüleri yayınladı.

1 yıldır Bartın'ın huzurunu kaçıran hırsız tutuklandı!

Bartın’ın Amasra ilçesinde 1 yıla yakın süredir araçlardan çalınan değerli eşyaların hırsızlık zanlısı olarak gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zanlının karıştığı hırsızlık olayları ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Fırıncı'dan Festival Tepkisi

AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hasan Fırıncı, "Bartın Belediyesinin İnkumu beldesinde yaptığı Kum Zambağı Festivalini eğlencenin dozajını kaçırarak yapmış olması bizleri ve bu olaylarda duyarlı olan tüm halkımızı derinden üzmüştür" dedi.