Erkek arkadaşına kızdı, ortalığı ayağa kaldırdı

Cama çıktı, Bartın'da hareketli dakikalar yaşandı

PAYLAŞ

Bartın’da dün akşam yaşanan olayda, ayrıldığı erkek arkadaşının evine giden genç kız, ortalığı ayağa kaldırırken cama çıkarak intihar girişiminde bulundu. 
Edinilen bilgiye göre, Tuna mahallesinde meydana gelen olayda, alkollü olduğu iddia edilen genç kız, erkek arkadaşını evine gitti. Erkek arkadaşının kapıyı açmaması üzerine kömürlüğün camından içeri giren kız, kapıya dayandı. Evde kızlarla olduğunu düşündüğü erkek arkadaşının kapıyı açmaması üzerine kapıyı tekmeleyen ve kıran genç kız daha sonra 4. kattaki merdiven boşluğunun camına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Bağrışmaları duyan mahalle sakinleri ayağa kalktı. Olay yerine çok sayıda polis, 112 acil sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Uzun uğraşlar sonunda polis ekipleri tarafından ikna edilen genç kız camdan indirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen kız daha sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. 
Binadan çıkışta ayrıldığı erkek arkadaşı balkondan seslenerek,  “el salla, o kapıyı yaptıracağım sana” demesi cep telefonu ile görüntülendi. Kapıyı kıran genç kızın tırnaklarının da kırıldığı görüldü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bartın Olay

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN