Çevre yolunda büyük sorun

Her yağmurda oluşan su birikintileri vatandaşın tepkisine neden oluyor

PAYLAŞ

Bartın'da yağmurla birlikte çevre yolunda oluşan su birikintileri kazalara davetiye çıkartırken kaldırımdaki yayaların ıslanmasına sebep oluyor. Sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağmurda çevre yolunun birçok noktasında su birikintileri oluştu. Özellikle Çaydüzü çayırlar kavşağında yol adeta göle döndü. Çift şeritli yolda tek şerit sular altında kaldı. Kaldırımda araçların sıçrattığı sular nedeniyle ıslanan vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Bartın çevre yolunda her yağmurda su birikintileri sorun olmaya devam ediyor. Yetkililerden soruna çözüm bulunması bekleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • madur vatandaş | 17 Haziran 2021 17:48

    Bu çevre yolunun valili karşısı çatmaca dan terminale kadar olan güzergah ve diğer yerlerde su giderleri yetersiz yetkililerin buna gerçekten çözüm bulmasını istiyorum .böyle bir olay geçen yıl benim başıma geldi özel idareden çatmaca ya varıncaya kadar şemsiyem olduğu halde araçlar tarafından ıslanmadık yerim kalmadı.yayalar yağmurlu havalarda kaldırımdan yürümeye korkuyorlar.bu sabah opet petrolün karşısında polis evinin oradan pelenkoğlu geçiti yönüne gelen bir hanımefendiyi bir araç suyu oldugu gibi başından aşagı dökercesine ıslattı düşünsenize üstünü değiştirmeye vakti olmayan bir vatandaş gideceği yere bu şekilde mi gitmesi gerekiyor.bu sorunu ortadan kaldıracak projelerin yetkililer tarafından gündeme alınarak sonlandırılmasını rice ediyorum.bu konuyu haber yapanlara da teşekkür ediyorum takipcisi olursanız seviniriz.

  • Zekeriya Özliman | 17 Haziran 2021 14:57

    Yol yapımı matematik, fizik ve coğrafya bilmeyi gerektirir; mühendislik gerektirir. Maalesef Bartın ve çevresinde bu bilimlere ihtiyaç duyulmamış.

BUNLARA DA BAKIN