Çengel il müdürü olarak göreve başladı

Bartın için hayırlı uğurlu olsun

PAYLAŞ

ÇENGEL SGK MÜDÜRÜ OLARAK GÖREVE BAŞLADI

Geçtiğimiz günlerde Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bartın İl Müdürlüğüne atanan Mustafa Şaban Çengel göreve başladı.


Memuriyet hayatındaki başarılı çalışmalarının yanı sıra ikili ilişkilerdeki başarısı ve saygın kişiliği ile tanınan Mustafa Şaban Çengel Bartın SGK İl Müdürlüğü görevine resmen başladı. Beklenen atama sonrası göreve başlayan Çengel yayımladığı mesajında, “13.04.2021 tarihinde Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atandığım görevime bugün itibari ile başlamış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören saygıdeğer büyüklerime, söz sahiplerine çok teşekkür ederim. Şahsıma duyulan güvene ve gösterilen teveccühe layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarım ile birlikte büyük azim ve gayretle çalışacağımı inancım tamdır. Rabbim hayırlı ve başarılı işler yapmayı nasip etsin.” ifadelerinde bulundu.


Mustafa Şaban Çengel (Özgeçmiş) 1966 Karabük/Eskipazar doğumlu Mustafa Şaban ÇENGEL işletme fakültesi mezun olup, 1981-1996 yıllarında serbest muhasebeci 1997-2015 yılları arası SGK’ da memur ve yetkili olarak çalışmakta iken 2015-2016 yıllarında Bartın üniversitesinde Şube Müdürü ve Genel Sekreter Yardımcısı olarak çalışmıştır. 12.05.2016 yılında Bartın SGK’nın İl Müdür Yardımcısı olarak atanmış 12.04.2021 tarihine kadar bu görevi başarılı, insan odaklı kişi ve kuruluşlar ile eletişimi çok iyi şekilde devam etti. Gerekse İl düzeyinde Gerekse İl dışında faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarında etken görevlerde yer aldı. Mustafa Şaban ÇENGEL Bartın Sosyal İl Müdürlüğü görevine 13.04.2021 tarihi itibari ile atanmış ve göreve başlamıştır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Deniz | 20 Nisan 2021 12:15

    Başarılar diliyorum

BUNLARA DA BAKIN