Çelikerler'in prefabrik evlerine yoğun ilgi

Çaycuma İlçesinde düzenlenen 2. Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına prefabrik evler ile katılan Çelikerler Çelik Konstrüksiyon, gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun.

PAYLAŞ
Çelikerler'in prefabrik evlerine yoğun ilgi
Çaycuma İlçesinde düzenlenen 2. Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına prefabrik evler ile katılan Çelikerler Çelik Konstrüksiyon, gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun.
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

HERKESİ YAPI FUARINA BEKLİYORUZ
Çaycuma’da bu yıl 2.si düzenlenen Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına katılan Çelikerler Çelik Konstrüksiyon firması Genel Müdürü Ramazan Çeliker, sona eren tarım fuarının ardından 5-8 Ekim tarihleri arasında ilk defa düzenlenecek olan Yapı Dekorasyon Ve Mobilya Fuarına da katılacaklarını belirterek herkesi fuara davet etti.
4 günlük fuar boyunca yaklaşık 50 bin kişinin prefabrik evlere oldukça yoğun ilgi gösterdiğini belirten Ramazan Çeliker, tahminlerinin üstünde bir katılım ile karşılaştıklarını söyledi.
 Tarım fuarına gelemeyenleri önümüzdeki Perşembe günü başlayacak olan yapı dekorasyon ve mobilya fuarına davet eden Çeliker, “bu orgaznizasyonlar Batı Karadeniz bölgesinin kalkınmasında önemli bir yere sahip olması nedeni ile fuarların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bölgemizde bulunan illerden insanların buraya gelmesini istiyoruz. Bölgemizin kalkınmasında bu fuarların çok katkısı olacağını düşünüyoruz. Buradan bürokratlarımızı, siyasetçilerimizi ve vatandaşlarımızı fuara bekliyoruz ve onları ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.
ÇOK BEĞENİLDİ
Fuarda sergilenen prefabrik evleri çok beğendiğini söyleyen bir vatandaş, mikrofonlarımıza yaptığı açıklamada,  apartman yaşantısından ve sıkıntılarından uzaklaşmak için arsasına böyle bir prefabrik ev yaptırmak istediğini söyledi. Fuara katılan vatandaşlar fiyat ve model olarak çok beğenilen prefabrik evlere yoğun ilgi göstredi.
Çelik cami, kubbe ve minare yapımında dünyada lider konuma gelen Çelikerler, çelik ve prefabrik konutta da bölgenin söz sahibi şirketlerinden biri haline geldi.


 
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Abdipaşa ak partisi Kadln kodlar sadiye gül enç | 03 Ekim 2017 00:14

    Haylrll uygurlu olsun iş iniz ramazan bey allah otandlrmasln haylrll uygurlu olsun

BUNLARA DA BAKIN