Bunu hesaba katmadı!

Dün gece köprü altında hareketli dakikalar yaşandı.

PAYLAŞ

Köprü altında bakın ne ile karşılaştılar!

Bartın’da köprü altında kabloları yakarak, içindeki bakır telleri çıkarmaya çalışan şüpheli şahıs,  duman nedeniyle olay yerine gelen vatandaşı görünce kaçtı.
Bartın’da dün gece Gazhane Caddesi üzerinde Yaşam Tıp merkezinin karşısında bulunan köprünün altından duman çıktığını gören duyarlı vatandaş, durumdan şüphelenerek arabadan indi. Bu esnada köprü altından gelen ağır plastik kokusu ve dumandan şüphelenerek polisi aradı.
Kablo Hırsızları 'Duman'ı Hesaba Katmadı
Bu esnada dumanın nerden geldiğine baktığı esnada şüpheli bir şahıs olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Polis geldiğinde durumu incelemek için köprü altına baktıkları esnada dumanın, bakır telleri plastik kısmından ayırmak için yakılan kablolardan çıktığı anlaşıldı. Haber verilmesi üzerine itfaiye ekipleri yangını söndürdüğünde ortaya bakır teller çıktı. Polis, çevrede kablo hırsızlarını aradı ancak bir sonuç elde edemedi. Kabloların kime ait olduğunu belirlemek için çalışma başlatıldı.

 

 

Bartın Olay

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • bartın lı | 04 Ocak 2018 00:16

    eeeyyyyy bartinlı kardeşim.küçük hesapların peşinde olmayın lutfen.biri gider arı kovanı çalar. diğeri gider dana çalar. buda kablo çalmaya uğraşıyor. ne geçti eline peki ? .zengin mi oldun.benim güzel bartinimi böyle küçük şeylere tenezzül ederek adını kirletenlere hakkımızı helal etmiyoruz..güzel bartın için güzel yaşayalım. biz düzgün olursak den sonra gelen nesil düzgün olur.....saygılar sevgiler tüm bartinlı kardeslerime

BUNLARA DA BAKIN