Bartınlı Gazi koronaya yakalandı

Garip şeyler oluyor dedi.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Darbe gecesi 15 Temmuz Köprüsünde ayağından vurulan ve sayısız ameliyat sonrasında ayağı dizinden altı kesilen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evinde ziyaret ettiği Bartınlı Sabri Gündüz ailecek koronavirüse yakalandıklarını duyurdu.
Gündüz, sosyal medya hesabından “Korona kapımızı çaldı, tüm ev bu hastalığa yakalandık karantinadayız” diyerek paylaşım yaptı.
40 günlük çocuğunun ateşlendiğini ve ambulansla hastaneye gitmek zorunda kaldıklarını belirten Sabri Gündüz, dönüşte eve taksiye gidin demelerinin garip olduğunu belirtti.
İşte Sabri Gündüz’ün yaptığı paylaşım;
“40 günlük oğlumun ateşi sürekli çıkıyor. Ambulansı aradık hastaneye götürdüler. Doğal olarak sadece eşim gitti, ben evde kaldım buraya kadar her şey normal. İşler buradan sonra garipleşti. Hastanede test için örnek alıp eve taksiyle gidin demişler. Tabi binmedik ben gidip aldım. Madem taksiye binebiliyoruz, neden ambulans çağırmak zorundayız? 
Ya da ben eşimi hastaneden almak için gitmek zorundaysam neden hastaneye ambulansla gittik? Kendi doktorumuza gitmek istiyoruz ambulans götürmüyor, ben kendim gitsem yasak oluyor. Başka doktora gidiyorsun eve gidin diyor. Garip şeyler oluyor, hani biz neyse de 40 günlük bebek çaresizlik çok zor!”
Bartın Olay Medya olarak Gazi Sabri Gündüz ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor acil şifalar diliyoruz.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Rifki | 19 Ocak 2021 20:24

    taxi ile gidini boşverin ateşi olana 112 , sadece ateş için gelemeyiz cevapları veriyordu. kaldıki taxi ile gidin demelerine şaşırmadık . demek oluyor ki ikide bir değişen baş hekim yerine , sağlık müdürlüğü dahil hastane sekreterine kadar değişmeliydi. kanımca. ama bu yorumuda yayınlamaz sayın site haber editörü.

  • Doğrucu Davut | 19 Ekim 2020 18:52

    Bu durum yeni değil kurban bayramından beri böyle ama malesef basında yeni yer buluyor. Daha da garipleri oldu malesef.

BUNLARA DA BAKIN