Bartın'ın en başarılı sporcuları ödüllendirildi

Spor İl Müdürlüğü ve ASKF tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda ilimizin en başarılı sporcularına ödül verildi.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

SPORUN ENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Sporun Enleri” Ödül Töreni, Bartın Atatürk Stadyumu’nda Bartınspor – MKE Kırıkkalespor müsabakası öncesinde yapıldı.
Törende, ilimizi ve ülkemizi uluslararası arenada derece yapan 8 sporcuya ödül verildi.
Her yıl Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından organizesi yapılan Sporun Enleri Ödül Töreni bu yılda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.   Tören, Bartın Atatürk Stadyumu’nda Bartınspor – MKE Kırıkkalespor maçı öncesinde yapıldı. Tören programına katılan Bartın Valisi Nusret Dirim, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, derece yapan sporculara şilt takdim etti.
İŞTE SPORUN ENLERİ!
Spor İl Müdürlüğü ve ASKF tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda; ilimizin en başarılı sporcuları ise Avrupa Şampiyonu Şennur Demir, Yıldızlar Taekwondo Avrupa Şampiyonu Fatma Eylül Koca, Ümitler Judo Balkan Üçüncüsü Hasret Bozkurt, Ümitler Türkiye Judo Şampiyonu Sevcan Yılmaz, Budokai-do Ümit Erkekler Türkiye Şampiyonu Yusuf Selim Akın, Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Sebahattin Toyran, Yıldızlar Halter Türkiye Şampiyonu Gülşen Taşçı ve Minikler Bayanlar Karate Şampiyonası üçüncüsü Aysu Uçar  oldu.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • kaleşahlı | 16 Ekim 2017 13:54

    Bartınlı cimri zenginlerden spora yatırım yapılmadan bu başarı geliyorsa ..birde spor takımlarına ve sporculara destek verilince siz düşünün ??

BUNLARA DA BAKIN