Bartın'da sürpriz karantina kararı

Beklenmedik gelişme!

PAYLAŞ

Bartın'ın Ulus ilçesinde artan vakalar nedeniyle 5 mahalle karantina altına alındı. İşte Ulus ilçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi tarafından alınan karantina kararı: "Yapılan inceleme ve filyasyon çalışmaları sonucunda ilçemiz Hisar köyü Değirmenyanı Mahallesi Göldüzü mevkiinde covid-19 varyantı taşıyan hastaların ve temaslıların çoğalması nedeniyle, vatandaşlarımızın sağlığını tehdit etmesini engellemek amacıyla, 28.02.2021 tarih saat 20.00 itibariyle Hisar köyü Değirmenyanı Mahallesi girişinden itibaren Hocaoğlu, Alikadıoğlu, Hacıkadıoğlu ve  Müyesseroğlu mahalleleri ikinci bir karara kadar karantina tedbiri uygulanmasına karar verilmiştir. Karantina altında bulunan vatandaşların temel ihtiyaçları vefa destek ekipleri tarafından giderilecektir."

Bartın Olay

 • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Firtinam 74 | 16 Mart 2021 18:14

  zonguldak kirimzi harita il sinirlarini koturol edilmesli ve gerek ayrica il sinri cikis ve girisleri covit test yapip ilmasi gerek bunun icinde belgelendirmesi gerrk neden bunu uygulanilmiyor . ayrica FFp2 maske taklalari krerk bir cogu bana birsey olmaz diyenlere kendileri haberi bile yok bil hassa genclerde sorun. 2) iki sefer asi olnuyor peki benim anlamadgim birsey var bu asi olnlar neden maske takiyorlar örbek verelim avrupada asi karnesi cikarildi alnanyada az vaka sehirlerde ve köylerde asi olan maske takmaktadir..

 • Meloş | 13 Mart 2021 07:42

  Yüksek riskli illerden gelenler yasaklansın. En büyük tehlike aslında o illerden gelenlerde bana göre. Rehavete kapılmamalı gevşeme var diye. Market hariç evden çıkmıyorum, şu virüsü atlatalım. Sonra ne yapıyorsanız yapın

 • GÜL | 01 Mart 2021 15:14

  OKULLARI AÇIP, NORMALLEŞİP HERKESE BULAŞTIRACAKLAR. SAĞLIK HERŞEYİN BAŞI, AMA DİKKAT EDEN AZ SAYIDA ASLINDA. UMURSAMAYANLAR, BANA BİŞEY OLMAZ DİYENLER YAKALANIYOR. BU İLLETE DİKKAT EDİN NOLUR BİTSİN ARTIK. ÖNEMLİ OLMADIKÇA GİTMEYİN BİR YERE. AYRICA ŞİMDİ DAHA ÇOK DİKKAT ETMELİYİZ. YOKSA BİTMEZ BU VİRÜSLERRRRRRRR.

 • Mahmut | 01 Mart 2021 01:19

  Olacağına bakın.daha geçenlerde cenaze töreni yapılmadı mı orada.hadi hayırlısı. Daha cokkk vakamız artacak.1 martta normalleşmeye hazırız sanirim????

BUNLARA DA BAKIN