Bartın'da Park Alanları Kapatıldı

Girişlere ve oyun alanlarına şerit çekildi

PAYLAŞ
Bartın'da Park Alanları Kapatıldı
Girişlere ve oyun alanlarına şerit çekildi

Bartın'da, koronavirüs vakalarının artması nedeniyle şehir merkezinde bulunan park alanları güvenlik şeridi çekilerek kapatıldı.
Bartın'da, 100 bin nüfusta görülen vaka oranı 10-16 Nisan tarihleri arasında 512,11'e yükseldi. Kentte vaka sayısının sürekli artması üzerine Bartın Belediyesi zabıta ekipleri parkların girişlerine ve banklara şerit çekti. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Zabıta Müdürlüğümüz tarafından kent merkezindeki parklar Covid-19 tedbirleri çerçevesinde güvenlik şeridi çekilerek kullanıma kapatıldı.” dedi.
Şehir merkezinde bulunan çocuk parkları ile Yalı Sevgi parkında bulunan oyun alanlarına ve banklara şerit çekildi. Çağlayan, Karaçay, Gazhane piknik alanına girişler kapatıldı. 
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • SİNAN | 21 Nisan 2021 10:49

    Hem iyi hem de kötü olmuş biz mesela aile olarak park vb. yerlere gidip hava alıyoruz. Malum artık apartman kültüründe yaşıyoruz. Fakat bunlar kapatılacağına şu burun altın, çene altı, ellerde ya da hiç yanında olmayan maskesizlere de müdahale edilse çok ama çok iyi olur. Duyun artık "maskesizler" Bartın korona virüsü yayılımında liderleri oynuyor.

  • Ökkeş | 21 Nisan 2021 00:09

    Müthiş bir fikir. Herkesin aklına gelmeyen bu fikiri bulan ve uygulayanlardan Allah razı olsun.Eminim bu onlemlerden sonra şehrimiz de korona vakası sıfırlanir. Baktık sayı düşmez ise bir kongre yaparız o zaman bırak sıfırlama yi eskiye bile düşer vaka

BUNLARA DA BAKIN