Amasra'da Dev Dalgalar İki Genci Yuttu

Ankara'dan Amasra'ya balık tutmak ve gezmek için gelen dört arkadaştan ikisini dev dalgalar yuttu.

PAYLAŞ
Amasra'da Dev Dalgalar İki Genci Yuttu
Ankara'dan Amasra'ya balık tutmak ve gezmek için gelen dört arkadaştan ikisini dev dalgalar yuttu.
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Arkadaşı tarafından cep telefonu kamerası ile çekilen görüntülerde iki gencin Mendirek üzerinde şakalaştıkları görülürken bu görüntülerden saniyeler sonra iki arkadaş gözden kayboldu.
Sabah 8:30 da Amasra'ya gelen dört arkadaş Büyük limanda yapılan iskele inşaatında Güvenlik nedeniyle araç ve yaya girişinin yasak olduğu alana girerek Balık Tutmaya başladılar arkadaşlardan ikisi Ercan Yollu (27) ile Kadir Göktaş (26)Limanda bulunan dalgakıranların üzerine çıkarak ıslanmak istediler. Denizden gelen dev dalgaların Dalgakıran'a vurması sonucu iki arkadaş denize düşerek gözden kayboldu.
Karadeniz de kaybolan Ercan Yollu ve Kadir Göktaş'ın mendirek üzerine çıktığında arkadaşlarının cep telefonu ile çektikleri görüntülerde iki arkadaşın mendirek üzerinde şakalaştıkları görülürken birkaç saniye sonra azgın dalgalar iki arkadaşı denize sürükledi
Olayın Duyulmasının ardından sahil güvenlik çalışma başlatırken Amasra Kaymakamı Mehmet Yıldız Sahil Güvenlik Amasra Gurup Komutanı Yarbay Hakan Kaya Amasra Cumhuriyet Baş Savcısı Mahmut Fatiç Çelikbilek Amasra İlçe Emniyet Müdürü Sinan Baycan olay yerine gelerek Çalışmaları yerinde inceledi. Yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle dalga boyunun yüksek olması denizden çalışma yapılmasına imkân vermezken Amasra limanına ise fırtınadan kaçan gemiler sığınmaya devam ediyor.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN