Akın BAKİAD'a Konuk Oldu

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın beraberinde bulunan Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Belediye Meclisi Üyesi Şemsettin Çöme ve MHP İl Başkanı Sezai Bilgin'den oluşan heyet Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD)'ın haftalık gerçekleştirdiği kahvaltılı Yönetim Kurulu Toplantısına konuk oldu.

PAYLAŞ
Akın BAKİAD'a Konuk Oldu
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın beraberinde bulunan Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Belediye Meclisi Üyesi Şemsettin Çöme ve MHP İl Başkanı Sezai Bilgin’den oluşan heyet Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD)’ın haftalık gerçekleştirdiği kahvaltılı Yönetim Kurulu Toplantısına konuk oldu.
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

ORTAK AKILDAN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın’ın geleceği için ortak akıl ve istişareden ödün vermeden birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
HİZMETLER TAKDİR GÖRÜYOR
Belediye Başkanı Cemal Akın ve beraberindeki heyetin derneklerinin düzenlediği toplantıya konuk olmasından onur duyduklarını ifade eden BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt, “Olağanüstü bir durum olmadığı müddetçe 10 yıldır kesintisiz her hafta bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde yönetim kurulu üyelerimizle birlikte görüşmeler yapıyoruz. Bazen üyelerimizi davet ediyoruz, bazen üyelerimiz, sanayici ve işadamlarımıza konuk oluyoruz, bazen de bürokrasi ve STK dünyasından konuklarımızı davet ederek güncel konularla ilgili fikir alışverişinde bulunup bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Bugün de üyemiz Asım Eğitim Kurumlarımızın salonunda Belediye Başkanımız Cemal Akın ve beraberindeki heyetle kentimizle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Öncelikle Belediye Başkanımız Cemal Akın ve heyetine katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle yapmış olduğunuz hizmetlerinize BAKİAD olarak teşekkür ediyoruz. İlimize yapılan hizmetler takdirle karşılanmaktadır” dedi.
BAKİAD ÖNEMLİ FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİYOR
BAKİAD’ı üyesi olduğu ANFED ve TUSKON organizasyonlarına iştirak ederek hem Bartın’da, hem Türkiye ve yurt dışına yönelik önemli faaliyetlerine tanık olduklarını anlatan Belediye Başkanı Cemal Akın, 2009 yılında Belediye Başkanlığı görevine seçildikten sonra ilk il dışı programı olarak BAKİAD ile birlikte Ankara’da düzenlenen ANFED Anadolu Ticaret Zirvesi programına katıldığını hatırlattı. BAKİAD’ı çalışmalarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Cemal Akın, “Şunu ifade etmek istiyorum, yapacağımız çalışmaları beraber yapmak istiyoruz. İş dünyası bir sivil toplum kuruluşu olan BAKİAD’ın her türlü önerisine açığım. Gücümün yettiğince, yapabileceğim her şeyi  kanunlar çerçevesinde ne emriniz varsa o emri de yerine getirmeye çalışacağımı bilmenizi istiyorum. Gerçekten olumlu eleştirilerinizi de almak istiyorum. Danışan akıl hata yapmaz, Danışmadan, istişare etmeden bu işlerin olmayacağına inanıyorum. Zaman zaman yaptığımız toplantılarda kafamdan geçeni söylerim. Bazen öyle bir fikir oluşur ki ‘bu olmaz’ sonucu çıkar, o zaman ben de fikrimden vazgeçip ‘evet olmaz’ derim. İstişareden, ortak akıldan ne çıkarsa ona uyarım. Bartın’ımızın geleceği için ortak akıl ve istişareden ödün vermeyeceğiz. Bugün BAKİAD ile bir araya gelişimizi de bir istişare meclisi olarak görüyorum. Bu istişare meclisinden de Bartın’ın meseleleri ile ilgili bizleri yönlendirirseniz memnun olurum. Bartın’la ilgili gelecek önerileri her zaman dikkate alacağımızı da ayrıca bildirmek istiyorum”
Belediye Başkanı Cemal Akın ve beraberindeki heyetin ziyaretinde İl Genel Meclisi Başkanı ve BAKİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kartal, İl Genel Meclisi Üyesi ve BAKİAD Yönetim Kurulu Üyesi Aynur Yıldırım, BAKİAD Başkan Yardımcısı Aydemir Toksöz, Mehmet Çelikkaya, Mustafa Çiftçi, Ali Rıza Demirok, Zeyyin Sakareisoğlu, Naci Ünal, Yunus Özpeynirci, Sefai Cesur, Sabri Karaman ve Genel Sekreter Hasan Önder de hazır bulundu.
Alt yapı, yol, trafik, kavşaklar vb hususlarla ilgili düşünce ve önerilerini Belediye Başkanı Cemal Akın’la paylaşan BAKİAD Yönetim Kurulu Üyeleri özellikle atıl ve karanlık noktaları aydınlatma adına yapılan projelerden dolayı Başkan Akın ve ekibine teşekkür ettiler. Karanlık hiç bir nokta bırakmadan her yeri güvenli hale getirme çalışmalarında Bartın Emniyet Müdürlüğü’ne destekleri konusunda teşekkür eden Başkan Cemal Akın, sosyal alanlar oluşturmaya devam ettiklerini sözlerine ekledi. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen kahvaltılı toplantı sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN